MOBILNÍ APLIKACE
Mobilní Aplikace

Svět se razantně mění a stále více zákazníků využívá jako primární prostředek pro „konzumaci“ internetu mobilní zařízení (tablet, telefon). Toto by žádná společnost neměla opomenout a měla by zákazníkům nabídnout výbornou uživatelskou zkušenost při zjišťování informací o firmě nebo produktu právě pomocí mobilních zařízení. Rádi byste se prezentovali webovou stránkou, která se bude přizpůsobovat různým zařízením nebo aplikacím, které si uživatelé budou moci nainstalovat na svůj telefon? I v této oblasti Vám rádi pomůžeme. Umíme tvořit aplikace pro Android / iOS. Navíc využíváme technologie, které vývoj těchto aplikací podstatně zlevňují.
Naše Služby


Vyvíjíme webové aplikace, které jsou dokonale optimalizované pro mobilní zařízení. Uživatelé je budou rádi používat. Rovněž jsme schopni vyvinout nativní aplikace pro Android nebo iOS. Co je víc komfortní, než když má zákazník na ploše telefonu ikonku aplikace s Vaším logem a po kliknutí se otevře rychle pracující aplikace s uživatelským prostředím, na které je zvyklý a umí se v něm pohybovat… Takový zákazník bude rád využívat Vaše služby.


Vývoj mobilních aplikací

Vytváříme nativní aplikace pro Android, iOS s využitím nejmodernějších technologií.Responzivní webové aplikace

Vytváříme rovněž ultra rychlé webové aplikace, které se přizpůsobují mobilním zařízením.SMS Marketing

Umíme i vytvořit sms reklamní kampaně na míru. Oslovte zákazníky i tímto způsobem.

Co děláme

Používáme moderní technologie, které dramaticky zlevňují a zrychlují vývoj nativních mobilních aplikací. Na tomto poli jsme schopni přizpůsobit se potřebám našich zákazníků a doporučit vhodné technologie pro splnění jejich cílů. Dodáme řešení, které budou Vaši zákazníci mít rádi. Řešení, které pro ně nebude složité na ovládání a které pro Vás bude představovat jednoznačný konkurenční náskok.


Některé služby

 

  • Vývoj webových aplikací optimalizovaných pro mobilní zařízení
  • Vývoj nativních Android / iOS aplikací
  • Mobilní marketing (SMS a volitelně další služby – Viber…)
  • Intranet aplikace pro mobilní zařízení
  • KonzultacePojďme začít
Váš projektNEZÁVAZNĚ POPTAT