JSME KREATIVNÍ

Náš příběh

 

Kdo jsme

Sky-webservice.cz je internetovou divizí reklamní agentury SKY Promotion s.r.o. s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Soustředíme se na inovace, moderní design, použitelnost, kvalitu a hlavně potřeby zákazníka.

Naše působiště je Praha, Pardubice, Hradec Králové, ale v dnešní moderní době se s Vámi spojíme po celé ČR a třeba i na druhé straně světa.

 

Naše mise

Cílem naší společnosti je pomoci firmám vybudovat internetovou pozici podle jejich požadavků a potřeb. Vytvořit web, který bude jednoduše vyhledatelný, stylový a návštěvníci jej budou rádi navštěvovat.

 

Naše vize

Vizí naší společnosti je býti spolehlivým partnerem poskytujícím stejně kvalitní a dostupné služby pro naše stálé i nové klienty. Nezáleží nám jestli jste malý živnostník nebo velká korporace. Dbáme na to, aby spolupráce s námi byla vždy příjemný zážitek a Vy jste dosáhli žádaného cíle.

DESIGN

Spolu s našimi interními i externími spolupracovníky plně věříme, že použitelnost, funkcionalita a vizuální stránka jsou tři důležité a základní faktory k úspěchu webových prezentací a marketingových kampaní. Na základě Vašich přání postavíme moderní webovou prezentaci, která splňuje požadavky současné doby. Vaše nápady jednoduše probudíme k životu.VÝVOJ

V rámci vývoje jsme schopni nabídnout širokou škálu služeb, a to od vývoje jednoduchých webových prezentací, one-page prezentací až po rozsáhlé systémy integrující různé heterogenních komponenty postavené na vlastním redakčním systému. Rovněž vyvíjíme a provozujeme e-shopy různých velikostí.
Pojďme zrealizovat
Váš projekt

Pomůžeme Vašemu byznysu vyrůst!

NEZÁVAZNĚ POPTAT