SEO
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

je proces ovlivňování viditelnosti webové stránky v bezplatných výsledcích vyhledávání jednotlivých vyhledávačů – někdy nazývané „organic“ výsledky. Čím lepší optimalizace, tím lepší pozice ve vyhledávači a tím více návštěvníků / zákazníků. SEO může být optimalizováno na různá klíčová slova, vyhledávání obrázků apod.Dostaňte Váš byznys na vyšší úroveň

Naše společnost Vám pomůže dosáhnout cílů za pomocí SEO optimalizace. Náš tým odborníků a copywriterů je připraven dosáhnout požadované cíle na základě analýzy prostředí i konkurence. Obvykle navrhneme více řešení, mezi kterými si můžete zvolit ideální variantu.Analýza stránky

Nejprve krok za krokem analyzujeme web (ať již stávající, tak nově vytvořený) a připravíme plán pro přidání vhodných klíčových slov pro vyhledávače. Cílem je právě maximalizace návštěvnosti či splnění cílů, které si stanovíte.


On-Page & Off-Page Optimizace

Cílem této optimalizace je vytvoření konzistence klíčových spojení v rámci textů Vašeho webu. Vyhledávač je robot, ne člověk. Používáme naše osvědčené postupy, jak robota naučit požadovaná klíčová slova tak, aby Váš web byl ve vyhledávačích na předních místech, když Vás zákazníci hledají.
JAK SEO DĚLÁME

Před přípravou SEO projektu je třeba vědět, jak funguje celý proces, který se používá v rámci SEO optimalizace. Celý proces se skládá z několika částí:

  • Analýza klíčových slov – analýza současných a návrh požadovaných klíčových slov.
  • OnSite optimalizace – obsahuje metody, jak upravit webovou stránku, aby se vylepšilo její postavení rankhaya.com v rámci vyhledávačů.
  • Link building – v rámci SEO optimalizace je „link building“ postup pro zvýšení počtu webů, které odkazují na stránku, která je optimalizována.
  • Reporting, analýza – zjištění zpětné vazby – v jakých aspektech došlo ke zlepšení a jak je zlepšení velké, analýza toho, co je nutné změnit pro další interakci v rámci procesu.
312%
Růst kvality klíčových slov


398%
Zvýšení návštěvnosti


57%
Zvýšení pozic v TOP 10


129%
Zvýšení doby návštěv


Proč je SEO důležité pro Váš byznys?


Ranking

Studie ukazují, že více než čtyři pětiny webů je nalezeno přes organic vyhledávání. Nenechte si tuto příležitost ujít.


Hlavní vyhledávače

96% Internetových uživatelů začíná tím, že si otevře jeden z důležitých vyhledávačů (google, seznam, bing...)

Efektivní strategie

SEO Vám umožní soustředit se na ``kvalitní návštěvnost`` - tj. přímo potenciální zákazníky správnou volbou klíčových slov.


342 mld vyhledávacích výsledků

Již v lednu 2016 bylo provedeno více než 17.5 miliard vyhledání - 342 miliard výsledků hledání

Přináší návštěvnost

Kvalitní SEO Vám přinese návštěvnost a rozšíří povědomí o Vaší společnosti. Dále Vám podstatně může snížit náklady na jiné formy marketingu.


Zákaznické očekávání

Čím výše budete ve vyhledávání, tím vážněji berou zákazníci Váš web / projekt.Pojďme začít
s Vaším ProjektemNezávazně poptat