SOCIAL MEDIA MARKETING
Social Media Marketing

neboli marketing na sociálních sítích. Dovoluje zákazníkům oslovit přesně cílenou skupinu uživatelů sociálních sítí, ať jsou kdekoli. Přesným zacílením reklamy lze dramaticky snížit cenu kampaně a výrazným způsobem zvýšit konverzní poměry (průměrné náklady reklamy na jednu objednávku apod.)
V případě zájmu můžeme rovněž pomoci s budováním image na sociálních sítích.
Naše Služby


Vytvoření strategie marketingu

Pro dosažení vyšších zisků Vám poskytneme konzultace v oblasti sociálních sítí a marketingu.Správa kampaní na sociálních sítích

Naše osvědčené metody poskytují výborné výsledky a 100% zákazníků vidí měřitelné výsledky.Tvorba obsahu na sociálních sítích

Nabízíme i tvorbu obsahu na sociálních sítích. Naši proškolení copywriteři tvoří zcela relevantní obsah.
Co je Social Media Marketing?

Tato forma marketingu zahrnuje působení na různých sociálních sítích (facebook, google+ aj.) s cílem marketingové komunikace, rozšíření povědomí o firmě, zvýšení počtu objednávek, promo určitého produktu apod. Využívá se sdílení kvalitního obsahu (příspěvky, obrázky, videa) včetně jeho produkce a rovněž metody placené reklamy.Proč mít propagaci na sociálních sítích?

 

Protože tam jsou Vaši zákazníci.

Nehledě na odvětví, ve kterém se Vaši zákazníci nacházejí, jich drtivá většina denně využívá sociální sítě a je důležité v nich povědomí o Vaší společnosti udržet. Jedině tak pro ně můžete být tou první volbou, tou první firmou, na kterou si vzpomenou, když se budou rozhodovat pro určitý produkt.

 

Lidé Vaši firmu hledají.

Pokud Vaše firma nabízí nějaký produkt nebo službu, můžete si být jisti, že o ní někdo mluví a že ji někdo hledá. A to velmi často i na sociálních sítích. To je to místo, kde pomocí našich služeb pomáháme nacházet nové zákazníky.

 

Lidé na sociálních sítích mluví i o Vaší firmě.

Je to interakce. Měli byste vědět, co o Vás zákazníci říkají. Měli byste mít možnost jim odpovědět na případné dotazy. Měli byste mít možnost reagovat na možné výtky a pochvaly. Naše služby Vám pomohou lépe zákazníkům naslouchat a komunikovat s nimi.

 

Firmy si zaslouží kvalitní komunikaci na sociálních sítích.

Spousta firem nemá prostor pro kvalitní prezentaci společnosti na všech možných sociálních sítích. To je prostor, který jsme schopni vyplnit tak, abyste se mohli soustředit pouze na Váš byznys.

Jak Vám můžeme pomoci?

Lidé jsou sociální bytosti a spoustu služeb a produktů si vyberou na základě doporučení kolegů, přátel či recenzí jiných zákazníků. Zde pomáhá propagace na sociálních médiích.  Zvýšíte tak povědomí o firmě, můžete šířit pozitivní vnímání Vašeho produktu/služby nebo celé společnosti.

NEZÁVAZNĚ POPTAT